BEAUTYCISMUS rinkinukas: raminamasis veido aliejus ir tonikas su AHA rūgštimis

Išparduota
64.98 €

Raminamojo veido aliejaus Forever Young Skin ir alfa hidroksirūgščių (AHA) toniko Skin Kiss rinkinyje esantys aktyvieji komponentai švelniai nušveis spuoguotą ir išsausėjusią veido odą, padės jai atsistatyti ir pamaitins bei padengs apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio. 

Drėkinantis
Drėkinantis
Raminantis
Raminantis
Minkštinantis
Minkštinantis

BEAUTYCISMUS rinkinukas: raminamasis veido aliejus ir tonikas su AHA rūgštimis

Išparduota
64.98 €
- +
Produkto informacija
Apie prekę

BEAUTYCISMUS rinkinys odos maitinimui ir regeneracijai: Forever Young Skin raminamasis veido aliejus + Skin Kiss tonikas su AHA rūgštimis


Forever Young Skin raminamasis veido aliejus – 30 ml / 1.02 fl oz + Skin Kiss tonikas su AHA rūgštimis – 200 ml / 6.8 fl oz


Švari ir pamaitinta veido oda.


Oda papilkėjo, ją vargina spuogeliai, šerpetojimas? Raminamojo veido aliejaus Forever Young Skin ir alfa hidroksirūgščių (AHA) toniko Skin Kiss rinkinys padės grąžinti ir išlaikyti gražią bei išpuoselėtą veido odą.  Veikliosios medžiagos švelniai nušveis veido odą, padės jai atsinaujinti, o taip pat  pamaitins, apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio.  


APIE BEAUTYCYSMUS FOREVER YOUNG SKIN + SKIN KISS RINKINĮ: raminamasis aliejus – vertingais augaliniais aliejais praturtinta priemonė, skirta nuraminti pavargusią veido odą, alfa hidroksirūgštys (AHA) šveičia viršutinį dermos sluoksnį, veikdamos odos skaistumą bei lygumą. 


KODĖL TAI – IŠSKIRTINIS RINKINYS:

- Lengvos tekstūros raminantis aliejus lengvai pasidengia ant veido ir suteikia odai šilkinį ir glotnų paviršių, be menkiausio lipšnumo ar riebumo pojūčio.

- Intensyviai maitinantis ir odą apsaugantis aliejus gali būti naudojamas kaip palepinimo šaltinis arba –  apsaugos priemonė šaltuoju metų laiku.

- Toniko sudėtyje yra alfa hidroksirūgščių (AHA) – glikolio, vyno, obuolių, citrinų – dar vadinamų vaisių rūgštimis. Puikiai atrinktas AHA rūgščių derinys palaiko sveikos odos būklę: skatina kolageno bei elastino sintezę, regeneraciją, šviesina odą, padeda įsiskverbti kitoms veikliosioms medžiagoms.

Naudojimas

BEAUTYCISMUS ALIEJAUS FOREVER YOUNG SKIN NAUDOJIMAS: užlašinkite 1-2 lašelius aliejaus ant švarios veido odos ir švelniai į ją įmasažuokite ryte ir vakare. 

BEAUTYCISMUS TONIKO SKIN KISS SU AHA RŪGŠTIMIS NAUDOJIMAS: visais metų laikais toniką rekomenduojama naudoti ant švarios veido odos vakare, prieš tepant veido kremą. Naudojant šiltuoju metų laiku iš ryto, rekomenduojama kartu taip pat naudoti ir priemones, apsaugančias nuo saulės spindulių.


BEAUTYCISMUS   Vokiečių mokslininkų laboratorijose, naudojant naujausias technologijas, komponentus bei novatoriškas idėjas, sukurtos ir pagamintos ypač aukštos kokybės veido priežiūros priemonės. 


Sukurta bei pagaminta Vokietijoje.