BEAUTYCISMUS rinkinukas: hialurono rūgšties koncentratas ir tonikas su AHA rūgštimis

Išparduota
64.16 €

Alfa hidroksirūgščių (AHA) toniko Love Your Skin  ir hialurono rūgšties serumo Skin Kiss rinkinys yra skirtas toms, kurios nori turėti švarią, gražią ir sveiką veido odą. Ypatingai tinka drėgmę praradusiai, spuogelių ir pažeidimų išvargintai odai. Šių dviejų priemonių rinkinys švelniai nušveičia odos nelygumus, sudrėkina ir stangrina veido odą. 

Drėkinantis
Drėkinantis
Raminantis
Raminantis
Minkštinantis
Minkštinantis

BEAUTYCISMUS rinkinukas: hialurono rūgšties koncentratas ir tonikas su AHA rūgštimis

Išparduota
64.16 €
- +
Produkto informacija
Apie prekę

BEAUTYCISMUS rinkinys norinčioms turėti švarią, gražią ir sveiką odą: Love Your Skin hialurono rūgšties serumas + Skin Kiss tonikas su AHA rūgštimis


Love Your Skin hialurono rūgšties serumas – 30 ml / 1.02 fl oz + Skin Kiss tonikas su AHA rūgštimis – 200 ml / 6.8 fl oz


Alfa hidroksirūgščių (AHA) toniko Love Your Skin  ir hialurono rūgšties serumo Skin Kiss rinkinys yra skirtas toms, kurios nori turėti švarią, gražią ir sveiką veido odą. Rinkinyje esantis tonikas nuvalo ir išlygina odą, o serumas sudrėkina, stangrina veido odą, taip visapusiškai ją puoselėdamas ir išlaikydamas skaisčią bei jaunatvišką. 


APIE BEAUTYCISMUS LOVE YOUR SKIN + SKIN KISS RINKINĮ: hialurono rūgšties derinys veikia visus odos sluoksnius ir palaiko jų drėgmės lygį bei stangrumą, alfa hidroksirūgštys (AHA) šveičia viršutinį dermos sluoksnį, veikdamos odos skaistumą bei lygumą.


KODĖL TAI  IŠSKIRTINIS RINKINYS:

- Dėl drėkinamųjų ir senėjimą stabdančių savybių hialurono rūgštis suteikia odai standumo ir elastingumo, todėl sumažėja raukšlių, oda atrodo jaunatviškai.

- Odos paviršiuje hialurono rūgšties derinys apsaugo nuo drėgmės išgaravimo, o gilesniuose epidermio sluoksniuose – palaiko drėgmę jo viduje.

- Toniko sudėtyje yra alfa hidroksirūgščių (AHA) – glikolio, vyno, obuolių, citrinų – dar vadinamų vaisių rūgštimis. Puikiai atrinktas AHA rūgščių derinys palaiko sveikos odos būklę: skatina kolageno bei elastino sintezę, regeneraciją, šviesina odą, padeda įsiskverbti kitoms veikliosioms medžiagoms.

Naudojimas

BEAUTYCISMUS TONIKO SKIN KISS NAUDOJIMAS: visais metų laikais toniką rekomenduojama naudoti ant švarios odos vakare, prieš tepant veido kremą. Naudojant šiltuoju metų laiku iš ryto, rekomenduojama kartu taip pat naudoti ir priemones, apsaugančias nuo saulės spindulių.

BEAUTYCISMUS SERUMO LOVE YOUR SKIN NAUDOJIMAS: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite ant švarios veido, kaklo bei dekoltė odos, prieš naudojant dieninį ar naktinį kremą.


BEAUTYCISMUS   Vokiečių mokslininkų laboratorijose, naudojant naujausias technologijas, komponentus bei novatoriškas idėjas, sukurtos ir pagamintos ypač aukštos kokybės veido priežiūros priemonės. 


Sukurta bei pagaminta Vokietijoje.