BEAUTYCISMUS Love Your Skin Hialurono rūgšties koncentratas

Išparduota
37.91 €

Koncentruotas hialurono rūgšties serumas Love Your Skin intensyviai drėkina, padeda apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio bei yra veido odą jauninanti priemonė kovai su pirmosiomis raukšlelėmis.  

Drėkinantis
Drėkinantis
Raminantis
Raminantis
Minkštinantis
Minkštinantis

BEAUTYCISMUS Love Your Skin Hialurono rūgšties koncentratas

Išparduota
37.91 €
- +
Produkto informacija
Apie prekę

Love Your Skin hialurono rūgšties serumas su dėžute – 30 ml / 1.02 fl oz

 

Vienas perkamiausių produktų. 


Puikios konsistencijos koncentruotas hialurono rūgšties serumas Love Your Skin drėkina, greitai įsigeria ir lengvai pasiskirsto ant veido odos. Ši priemonė – nepamainoma sveikos odos rutinos dalis, norint, kad oda neprarastų drėgmės, lengviau atsispirtų neigiamam aplinkos poveikiui ir išliktų sveika bei jaunatviška. Šis serumas – taip pat efektyvi priemonė, norint sumažinti esamas veido raukšleles ir siekiant atitolinti naujų susidarymą. 


APIE BEAUTYCISMUS SERUMĄ LOVE YOUR SKIN: sudėtyje esantis skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties derinys veikia visus odos sluoksnius ir palaiko jų drėgmės lygį bei stangrumą.


KODĖL TAI  IŠSKIRTINIS SERUMAS:

- Dėl drėkinamųjų ir senėjimą stabdančių savybių hialurono rūgštis suteikia odai standumo ir elastingumo, todėl sumažėja raukšlių, oda atrodo jaunatviškai.

- Odos paviršiuje hialurono rūgšties derinys apsaugo nuo drėgmės išgaravimo, o gilesniuose epidermio sluoksniuose – palaiko drėgmę jo viduje.

- Koncentruotas hialurono rūgšties serumas puikiai drėkina odą, lygina raukšleles ir suteikia odai sveiko spindesio.

Naudojimas

BEAUTYCISMUS LOVE YOUR SKIN SERUMO NAUDOJIMAS: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite ant švarios veido, kaklo bei dekoltė odos, prieš naudojant dieninį ar naktinį kremą.


BEAUTYCISMUS   Vokiečių mokslininkų laboratorijose, naudojant naujausias technologijas, komponentus bei novatoriškas idėjas, sukurtos ir pagamintos ypač aukštos kokybės veido priežiūros priemonės. 


Sukurta bei pagaminta Vokietijoje.