BEAUTYCISMUS Forever Young Skin raminamasis veido aliejus

Išparduota
38.78 €

Raminamasis veido aliejus Forever Young Skin – patikima apsauga šalčio ar kito žalingo aplinkos poveikio sudirgintai odai. Raminamasis aliejus minkština, nuramina, pamaitina veido odą. Sudėtyje esantys maloniai kvepiantys eteriniai aliejai leidžia pasinerti į raminančią aromoterapiją. 

Drėkinantis
Drėkinantis
Raminantis
Raminantis
Minkštinantis
Minkštinantis

BEAUTYCISMUS Forever Young Skin raminamasis veido aliejus

Išparduota
38.78 €
- +
Produkto informacija
Apie prekę

Forever Young Skin raminamasis veido aliejus su dėžute – 30 ml / 1.02 fl oz


Raminamasis veido aliejus Forever Young Skin drėkina, minkština ir nuramina neigiamo aplinkos poveikio sudirgintą veido odą bei apsaugo  ją nuo šalčio. Itin malonaus, sudėtyje esačių eterinių aliejų kvapo aliejus tinka naudoti ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku. Nuraminkite, pamaitinkite ir apsaugokite savo veido odą nuo žalingo aplinkos poveikio. 


APIE BEAUTYCISMUS RAMINAMĄJĮ VEIDO ALIEJŲ FOREVER YOUNG SKIN: vertingais augaliniais aliejais praturtinta priemonė – skirta nuraminti pavargusią veido odą.


KODĖL TAI – IŠSKIRTINIS RAMINAMASIS ALIEJUS:

- Lengvos tekstūros raminamasis aliejus lengvai pasidengia ant veido odos ir suteikia jai šilkinį ir glotnų paviršių, be menkiausio lipšnumo ar riebumo pojūčio.

- Intensyviai maitinantis ir odą apsaugantis aliejus gali būti naudojamas kaip palepinimo šaltinis arba – apsaugos priemonė šaltuoju metų laiku.

- Panaudojus veiksmingą bei švelnią, vertingais augaliniais aliejais praturtintą priemonę, veido oda tampa lygesnė, švelnesnė bei sveikai švytinti.

Naudojimas

BEAUTYCISMUS FOREVER YOUNG SKIN ALIEJAUS NAUDOJIMAS: užlašinkite 1-2 lašelius aliejaus ant švarios veido odos ir švelniai į ją įmasažuokite ryte bei vakare. 


BEAUTYCISMUS   Vokiečių mokslininkų laboratorijose, naudojant naujausias technologijas, komponentus bei novatoriškas idėjas, sukurtos ir pagamintos ypač aukštos kokybės veido priežiūros priemonės.


Sukurta bei pagaminta Vokietijoje.